Gisteravond 12 april 2018, kwam er een melding binnen over een kat die in nogal een benarde positie zat aan de Oosterkade.
Chef de kat was donderdagavond in het water gevallen en kon er met geen mogelijkheid weer zelf uitkomen. Gelukkig hoorden voorbijgangers zijn luide gemiauw en hebben direct alarm geslagen.
Inmiddels was het Chef gelukt om op een balkje onder een steiger te klimmen, maar de kat kon nog steeds niet in veiligheid komen. Doordat Chef onder de steiger terecht was gekomen werden de helden van de brandweer erbij gehaald om Chef te redden.
Foto: Martin Nuver – 112groningen.nl
Bron: Oogtv.nl
Met een duikwagen kwam de brandweer aan en haalden Chef uit zijn hachelijke situatie. Vervolgens namen wij Chef in ontvangst en na een controle is Chef herenigd met zijn familie.
Wij willen de brandweer hartelijk bedanken voor hun hulp, zonder hun ingrijpen was het misschien een heel ander verhaal geworden.
Voor meer informatie verwijzen wij u naar:
https://www.oogtv.nl/2018/04/hulpverleners-redden-kat-van-verdrinkingsdood/